Mieszkanie 63,6 m², Szczecin, Zawadzkiego-Klonowica, Eugeniusza Romera

mieszkanie • na sprzedaż • rynek wtórny • Szczecin • Zawadzkiego-Klonowica • Eugeniusza Romera
580 000 zł
• 63,6 m²
9 120 zł za m2
9 120 zł za m2
3 pokoje • 1 łazienka • parter • budynek 12 piętrowy • Rok budowy: 1983
Kontakt
ATRAKCYJNA OFERTA!
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,60 m2, położona na parterze na osiedlu Zawadzkiego. Nieruchomość rozkładowa, jasna, ciepła i gotowa do zamieszkania.
Lokalizacja:
Nieruchomość położona na os. Zawadzkiego. W pobliżu znajdują się 2 przedszkola, szkoły place zabaw, przystanki komunikacji miejskiej, sklepy oraz Netto Arena.
Na powierzchnię 63,60 m2 składają się:
- Jasny, przestronny salon z bezpośrednim wyjściem na balkon
- 2 ustawne sypialnie
- Osobna widna kuchnia
- Łazienka
- Oddzielna toaleta
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,83 m2
Atuty nieruchomości:
- Parter
- 3 pokoje
- Osobna kuchnia
- Duży balkon
- Mieszkanie jasne i ustawne
- Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej
- Miejsca postojowe ogólnodostępne za szlabanem. Każdy z właścicieli posiada pilot do szlabanu.
Opłaty:
- Czynsz około 960 zł
- Dodatkowo prąd i gaz ( kuchenka gazowa)
Przedstawiona oferta, to idealna propozycja dla osób, które szukają wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, z pełna infrastruktura w zasięgu ręki.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi OFERTY HANDOWEJ w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.