Praca

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko.
Specjalista ds. Nieruchomości
Opis stanowiska:
- kompleksowa obsługa klientów w zakresie transakcji kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości
- pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości
- prezentacja nieruchomości
- praca w biurze i w terenie
- kształtowanie relacji z klientami
Oferujemy:
- stabilną pracę w biurze z 20-letnim doświadczeniem
- atrakcyjny system wynagrodzenia zależny od wyników i nakładu pracy
- możliwość zatrudnienia na własnej działalności lub na podstawie umowy o pracę
- możliwość dodatkowego wynagrodzenia z tytułu współpracy z firmami finansowymi
- służbowy komputer, telefon komórkowy, aparat
- wyposażone stanowisko pracy
- bezpłatny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
- pracę w profesjonalnym zespole opartą o sprawdzone i skuteczne metody działania
Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- łatwość nawiązywania kontaktów
- zdolności negocjacyjne i umiejętność podejmowania decyzji
- dobra organizacja czasu pracy
Atutem będzie własny samochód oraz doświadczenie zawodowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres emalii: [email protected]
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Biuro Nieruchomości LOKUM z siedziba w Szczecinie al. Wyzwolenia 4a/1

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres -

 [email protected]