O Firmie

Biuro „LOKUM” jest firmą rodzinną , zarejestrowaną 1.X.2000r. Naszych klientów obsługuje zespół wykwalifikowanych , aktywnych specjalistów znających dobrze rynek nieruchomości i posiadających niezbędną , specjalistyczną wiedzę praktyczną i teoretyczną. Naszą dewizą jest maksymalna satysfakcja klienta. Na dobrą opinię pracujemy od wielu lat, budując nasz wizerunek solidnością, doświadczeniem zawodowym, staraniem o klientów i rzetelnością .

Zakres naszych usług to :

1. pośrednictwo przy transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu wszelkich nieruchomości tzn. domów, mieszkań, lokali komercyjnych, obiektów, działek......,

2. pośrednictwo w obrocie nieruchomościami specjalistycznymi,

3. współpraca z bankami przy udzielaniu kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości,

4. regulacja stanów prawnych nieruchomości np. sprawy pospadkowe, podziały gruntów itp...


Obsługujemy klientów indywidualnych i komercyjnych. 

Znajomość rynku oraz wiedza i doświadczenie pozwalają nam pomagać klientom przy ustalaniu realnych cen nieruchomości oraz określać możliwości szybkiej realizacji transakcji, a także pomoc przy przygotowaniu nieruchomości do prezentacji, zapewniającej większe zainteresowanie potencjalnych klientów. Nieruchomości reklamujemy kompleksowo i wielostronnie na stronie internetowej, na kilku portalach internetowych, w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert, w którym znajduje się ok. 80 współpracujących z nami biur, a także w prasie i radio. 

Dzięki dostępnym rankingom i sondażom mamy rozeznanie na temat podaży,popytu, sytuacji na rynku kredytów....

Klientów obsługujemy od A do Z czyli od pierwszego spotkania aż do przekazania kluczy do wymarzonego domu czy mieszkania.

Działamy głównie na rynku szczecińskim oraz w województwie zachodniopomorskim, a szczególnie w pasie nadmorskim, a także w całej Polsce, dzięki współpracy z biurami zrzeszonymi w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Zapraszamy do naszych biur : w Centrum przy Al. Wyzwolenia 4a / 1 / rejon Galerii „Kaskada” oraz w Podjuchach przy ul. Prószyńskiego 15.

„ SZUKASZ LOKUM ­ DZWOŃ DO „LOKUM”.

Z a p r a s z a m y 
Maria i Krzysztof Weremczuk