Dom 76 m², Szczecin, Pomorzany, Sierpowa

domy wolnostojący • na sprzedaż • rynek wtórny • Szczecin • Pomorzany • Sierpowa
850 000 zł
• 76 m²
11 184 zł za m2
11 184 zł za m2
3 pokoje • 1 łazienka • parter • budynek 1 piętrowy • Rok budowy: 2015
Kontakt
Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący (Pełna Własność z księgą wieczystą) położony w znakomitej lokalizacji - Pomorzany (Szczecin). Nieruchomość o powierzchni 76 m² usytuowany jest na działce o powierzchni 302 m² + podpiwniczenie ~76 m².
To idealna propozycja zarówno dla rodziny szukającej komfortowego miejsca do życia, jak i dla osób, które chcą połączyć funkcję mieszkalną z prowadzeniem działalności gospodarczej, bądź inwestycją na przyszłe lata.
Dom oferuje bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży potencjał aranżacyjny. Dodatkowym atutem jest podpiwniczenie budynku, które można przeznaczyć np. pod przechowywanie rzeczy.
Najważniejsze atuty:
✔ Dom wolnostojący - 76 m²,
✔ Działka 302 m²,
✔ Super lokalizacja - Pomorzany / Szczecin,
✔ Ogrzewanie piecem na brykiet / drewno,
✔ Podpiwniczenie budynku,
✔ Spokojna okolica z szybkim dojazdem do miasta,
✔ Możliwość rozbudowy domu o piętro.
Układ pomieszczeń:
Parter: (Tylko Parter :)
• Przestronny salon 27,9 m²,
• Pokój 18,3 m²,
• Pokój 17,7 m²,
• Funkcjonalna kuchnia z oknem 8 m², (Możliwość zrobienia pokoju)
• Łazienka z prysznicem i oknem 2 m²,
• Korytarz 2,1 m².
Dodatkowo:
✔ Piwnica z bezpośrednim wyjściem od zewnątrz ok. 76 m².
✔ Własny ogródek
Lokalizacja:
Pomorzany - Idealne miejsce dla osób ceniących przestrzeń oraz szybki dostęp do centrum Szczecina i infrastruktury miejskiej.
Nieruchomość z dużym potencjałem - zarówno do zamieszkania, jak i inwestycji.