Mieszkanie 25,8 m², Szczecin, Niebuszewo, bł. Wincentego Kadłubka

mieszkanie • na sprzedaż • rynek wtórny • Szczecin • Niebuszewo • bł. Wincentego Kadłubka
310 000 zł
• 25,8 m²
12 016 zł za m2
12 016 zł za m2
1 pokój • 1 łazienka • parter • budynek 4 piętrowy • Rok budowy: 1980
Kontakt
Oferta ograniczona czasowo!!!
Na sprzedaż własnościowe 1. pokojowe mieszkanie,
znajdujące się na parterze niskiego bloku, świetnie zlokalizowane na terenie śródmieścia.
Budynek zadbany, ocieplony, teren przyległy zagospodarowany, dookoła skwery i tereny zielone.
Standard lokalu - wysoki. Mieszkanie nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. W 2023 roku lokal przeszedł generalny remont, wymieniono m.in. instalację w mieszkaniu (elektryczną i hydrauliczną). Nieruchomość kompletnie umeblowana i wyposażona w sprzęty RTV/AGD - wszystko pozostaje w cenie nieruchomości. W oknach zewnętrzne rolety antywłamaniowe. Dodatkowym atutem - piwnica. Darmowe miejsca parkingowe w rejonie bloku jak i osiedla. Idealne rozwiązanie na pierwsze mieszkanie, dla singla, młodej pary lub starszej osoby (parter). Świetne również jako inwestycja. Polecamy z uwagi na bardzo dobrą lokalizację oraz potencjał inwestycyjny lokalu!
W skład mieszkania wchodzą:salonkuchniałazienka z WCkorytarzpiwnica
Największe atuty mieszkania:świetna lokalizacjaw pobliżu centra handlowe, sklepy, szkoły, przychodnia, usługi i wiele innych miejskich udogodnieńbardzo dobrze skomunikowane miejsce (autobus, tramwaj)wysoki standard wykończeniaogrzewanie z sieci miejskiejparter budynkupiwnicaIdealnie do zamieszkania, jak i pod inwestycjęNatychmiastowy termin wydania
Opłaty:Czynsz administracyjny: ok. 350 zł/mies. (w tym m.in. ogrzewanie, woda, fundusz remontowy oraz opłaty administracyjne).