Mieszkanie 52,6 m², Szczecin, Gumieńce, Husarów

mieszkanie • na sprzedaż • rynek wtórny • Szczecin • Gumieńce • Husarów
399 000 zł
• 52,6 m²
7 586 zł za m2
7 586 zł za m2
2 pokoje • 1 łazienka • parter • budynek 1 piętrowy • Rok budowy: 1967
Kontakt
Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52.6 m², usytuowane na parterze budynku z 1967 znajdującego się w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie.
SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:
Salon Pokój Kuchnia KorytarzSchowek
DODATKOWO:
Garaż Ogródek
MEDIA I OPŁATY:
Mieszkanie bezczynszowe Piec węglowy i system ogrzewania centralnego Kuchenka gazowa zasilana butlą
W POBLIŻU:
Przystanki komunikacji miejskiejUniwersytetRestauracja
DLACZEGO WARTO KUPIĆ TĘ NIERUCHOMOŚĆ:
Możliwość zamontowania ogrzewania gazowegoBrak obaw o rosnący czynsz Spokojna okolicaElektryka nowego typu - miedziana
W POBLIŻU:
Przystanki komunikacji miejskiejUniwersytetRestauracja
DLACZEGO WARTO KUPIĆ TĘ NIERUCHOMOŚĆ:
Do zobaczenia na prezentacji!
Oferta na wyłączność
- powierzchnia: 52,6 m2
- piętro: parter
- liczba pięter w budynku: 1 piętrowy
- liczba pokoi: 2 pokoje
- liczba łazienek: 1 łazienka
- kuchnia: zamknięta
- rok budowy: 1967
- ogrzewanie: węglowe
- numer oferty: OST20473
- data ostatniej aktualizacji: 14 Maj 2026
Dane kontaktowe

LOKUM NIERUCHOMOŚCI
al. Wyzwolenia 4A/170-553 Szczecin