Działka rekreacyjna 420 m², Szczecin

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Szczecin • Żelechowa
23 000 zł
• 420 m²
55 zł za m2
55 zł za m2
Kontakt
Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej na ROD "Dolinka"
Przedmiotem oferty na działki ROD o powierzchni 420 m2.
Na działce znajdują się liczne nasadzenia (jabłonie, śliwki, porzeczki, agresty, maliny, wiśnie, kiwi, winogrono). Duży piętrowy domek (ok. 60 m2) konstrukcji drewnianej do odświeżenia. Działka w bardzo dobrej lokalizacji - ok. 50 m od bramki.
Toalety brak, w kompleksie ok. 100 m od działki jest ogólnodostępna.
Prąd - całoroczny,
Woda - udostępniana sezonowo.
Zapraszam na prezentację
Przedmiotem oferty na działki ROD o powierzchni 420 m2.
Prąd - całoroczny,
Woda - udostępniana sezonowo.
Zapraszam na prezentację
- powierzchnia: 420 m2
- powierzchnia działki: 420 m2
- dojazd: utwardzony
- numer oferty: LGR21973
- data dodania: 11 Maj 2026
- data ostatniej aktualizacji: 11 Maj 2026