Dom 282,7 m², Świnoujście, Przytór, Gradowa

domy wolnostojący • na sprzedaż • rynek wtórny • Świnoujście • Przytór • Gradowa

2 149 000  • 282,7 
7 602 zł za m2

6 pokoi • 2 łazienki • parter • budynek 1 piętrowy • Rok budowy: 2009

 Kontakt

Marzysz o domu z duszą, który zachwyca klasą od pierwszego wejrzenia, a jednocześnie oferuje nowoczesny komfort? Szukasz prestiżowego azylu blisko morza, który zapewni Twojej rodzinie absolutną prywatność?
Oto unikalna oferta na rynku! Na sprzedaż trafia wyjątkowa, luksusowa rezydencja w stylu wiktoriańskim, położona w kameralnej i zielonej części Świnoujścia - Przytór. To idealne połączenie ponadczasowej architektury, wysokiego standardu i genialnej lokalizacji.


Ten wybudowany w 2009 roku dom (regularnie modernizowany, w stanie idealnym!) zachwyca przemyślaną przestrzenią i dbałością o detale. Na działce o powierzchni 1064 m² stworzono enklawę spokoju, która zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Kluczowe parametry nieruchomości:Powierzchnia użytkowa: 165,2 m² (całkowita aż 282,7 m²) + dodatkowy strych do własnej aranżacji (hobby room!).
Garaż: W bryle budynku (19,9 m²) z bezpośrednim wejściem do domu.
Działka: 1064 m² - w pełni zagospodarowana, z murowano-kutym ogrodzeniem.

Doskonale rozplanowane wnętrze:Parter (strefa dzienna): Przestronny salon, jadalnia oraz otwarta kuchnia (z pełnym wyposażeniem AGD w cenie!), sypialnia, łazienka, wiatrołap i kotłownia.
Poddasze (strefa prywatna): Główna sypialnia z balkonem, aż 3 dodatkowe pokoje dla dzieci lub gości oraz duża łazienka.

To nie jest po prostu kolejny dom - to styl życia, na który zasługujesz. Wyobraź sobie zimowe wieczory przy kominku spełniającym najnowsze normy UE i letnie poranki na tarasie z widokiem na przepiękny, starannie zaprojektowany ogród.

Dlaczego pokochasz tę rezydencję?Prywatny raj w ogrodzie: Klimatyczna, oświetlona altana, własny warzywniak, drewutnia oraz studnia z hydroforem do ekologicznego podlewania zieleni.
Nowoczesna technologia i bezpieczeństwo: Ogród i dom chronione są systemem alarmowym oraz monitoringiem. Komfort cieplny zapewnia ogrzewanie podłogowe i nowoczesny piec gazowy.
Prestiżowa lokalizacja: Świnoujście - Przytór to oaza ciszy otoczona lasami i bliskością Zalewu Szczecińskiego. Do plaży oraz centrów Świnoujścia i Międzyzdrojów dojedziesz w zaledwie 10 minut!
Wszystko na miejscu: W okolicy szkoła, przedszkole, sklepy, a przy granicy działki czeka już gotowy do podłączenia światłowód.
  • powierzchnia: 282,7 m2
  • powierzchnia działki: 1064 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: 1 piętrowy
  • liczba pokoi: 6 pokoi
  • liczba łazienek: 2 łazienki
  • kuchnia: otwarta
  • ogrodzenie: ogrodzona
  • dojazd: utwardzony
  • rok budowy: 2009
  • ogrzewanie: kominkowe
  • numer oferty: VLX20256
  • data dodania: 13 Lipiec 2026
  • data ostatniej aktualizacji: 13 Lipiec 2026


Dane kontaktowe

Logo biura LOKUM NIERUCHOMOŚCI

LOKUM NIERUCHOMOŚCI

al. Wyzwolenia 4A/170-553 Szczecin

tel: +48 91 812 30 88

tel: +48 886 169 788

Zdjęcie agenta nieruchomości LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

tel: +48 91 812 30 88

tel: +48 662 220 876

Osoba do kontaktu: LOKUM NIERUCHOMOSCI

Instrukcje kontaktowe: LOKUM NIERUCHOMOSCI telefoniczny/ osobisty / mail