Mieszkanie 43,17 m², Grzybowo, Nadmorska

mieszkanie • na sprzedaż • rynek pierwotny • Grzybowo • Nadmorska
686 200 zł
• 43,17 m²
15 895 zł za m2
15 895 zł za m2
2 pokoje • 1 łazienka • parter • budynek 1 piętrowy • Rok budowy: 2025
Kontakt
Apartament wykończony pod klucz!
Cena zawiera 23% VAT Kupujesz na działalność lub pod wynajem odliczasz cały VAT cena netto 528 374PLN
Osiedle w pierwszej linii zabudowy od morza!
Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze piętrowego budynku.
Apartament usytuowany na ekskluzywnym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, altany na świeżym powietrzu, miejsca na rowery, plac zabaw dla dzieci, zadaszona siłownia pod chmurką).
Na powierzchnię nieruchomości składają się:Salon połączony z aneksem kuchennym, o pow. 25,52 m2sypialnia 13,15 m2przestronna łazienka z toaletą 5,03m2duży 10,9m2 taras. W apartamencie zamontowane rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe, podłączenie pod klimatyzację, drzwi wejściowe wysokiej klasy.
Apartament idealnie zaprojektowany, funkcjonalny i przestronny.
Mieszkanie bardzo ekonomiczne w utrzymaniu - czynsz ze wszystkimi zaliczkami około 400-450 zł miesięcznie.
Bardzo przyjazne otocznie, w mikroklimacie, który wprawia w świetnie samopoczucie i wspomaga alergików.
Przepięknie zorganizowane ścieżki rowerowe pośród zielni, przy samej plaży.
Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu w celu umówienia dogodnego terminu!
Oferta idealna pod wynajem jak i do własnego użytku 2 km od Kołobrzegu w bliskiej okolicy osiedla ścieżka rowerowa, przystanki autobusowe, żabki, delikatesy, apteka, restauracje, sklepy dyskonty Biedronka, Polo market, Aldi, Netto, Dino, Rossmann...
Serdecznie Polecam i zapraszam na prezentację!
Osiedle w pierwszej linii zabudowy od morza!