działka rolna
na sprzedaż Stobno
1953 m² • 683 550zł • 350 zł za metr2
Do sprzedania ostatnia działka zlokalizowana na osiedlu domów jednorodzinnych przy Mierzynie. Działka o kształcie trójkątnym o powierzchni 1953 m2 w cenie 350 zł/ m2. Uzbrojenie działki w wodę, prąd ...