Szczecin biuro nieruchomości - nowy rok szkolny cz.1

Przejdź do listy wpisów

Biuro nieruchomości w Szczecinie pomimo lata i urlopów intensywnie pracuje. Oferuje swoim klientom ciekawe oferty mieszkań. W miesiącach letnich najlepiej w Szczecinie sprzedawały się mieszkania z balkonami i przydomowymi ogródkami. Bez wątpienia zadbane wyglądały pięknie. Ładna pogoda zachęcała do wyjścia na zewnątrz. Dużo klientów postanowiło wykorzystać swój urlop na znalezienie ciekawej nieruchomości.

Nieruchomości sprzedaż Szczecin

Niektórzy przed nowym rokiem szkolnym szukali mieszkań na zamianę. Małe mieszkania dwupokojowe okazały się nieco za małe dla dzieci, które rozpoczęły we wrześniu naukę w szkole podstawowej. Klienci poszukiwali mieszkań na sprzedaż w Szczecinie w miejscach z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu przedszkoli, szkół podstawowych i średnich.

Ponadto miejsce musiało być dobrze skomunikowane z resztą miasta, ponieważ klienci zakładali że niebawem ich dzieci samodzielnie będą chciały poruszać się po mieście. Dlatego zwracali uwagę na to jakie autobusy i tramwaje dojeżdżają w pobliżu bloku. Ponadto szukali mieszkań w bezpiecznych, dobrze oświetlonych miejscach.

Z pewnością rodziny z małymi dziećmi zainteresowane były przede wszystkim mieszkaniami na osiedlach, na których mieszkają rodziny w podobnej sytuacji. Zwracali uwagę na place zabaw, przychodnie pediatryczne oraz szkoły języków obcych. Zapewne znajdujących się w pobliżu basen lub hala sportowa były dodatkowym atutem nieruchomości. Gotowi byli za mieszkanie zapłacić nieco więcej, jeżeli mieszkanie było bezpieczne i ładnie urządzone.

Biuro nieruchomości w Szczecinie

Bez wątpienia zdecydowana większość szukała mieszkania na sprzedaż w Szczecinie gotowego od razu do zamieszkania. Zapewne nie planowali od razu po przeprowadzce większego remontu. Pracownicy biura nieruchomości przygotowując klientów do sprzedaży lub zamiany mieszkania zachęcają do wykonania drobnych prac remontowych. Chodzi tu o naprawienie niewielkich usterek oraz przemalowanie mieszkania na neutralne kolory.

Z pewnością mieszkając długo w jednym miejscu przyzwyczajamy się do cieknącego kranu, niedomykających się drzwi kuchennych, ponieważ ich na co dzień nie zamykamy. Nie zwracamy też uwagi na popsuty zamek w łazience. Warto takie małe usterki naprawić jeszcze przed prezentacją mieszkania. Zapewne nie wymagają one dużych nakładów finansowych a mogą wpłynąć na ostateczne postrzeganie nieruchomości.