Mieszkanie na sprzedaż Szczecin. Na parterze cz.3

Przejdź do listy wpisów

Mieszkania na parterze to dobra propozycja dla osób starszych, rodzin z małymi dziećmi i osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dodatkowym atutem nieruchomości zlokalizowanych na parterze jest dodatkowa przestrzeń sprzedawana jako ogródek lub taras. Jego metraż nie jest wliczany w cenę mieszkania. Tarasy na parterze mają znacznie większą powierzchnię niż balkony.

Mieszkanie na sprzedaż Szczecin

Biura nieruchomości posiadają w swojej ofercie mieszkania na parterze z przydomowymi ogródkami. Moda na rekreacyjne urządzanie zielonej przestrzeni przynależnej do mieszkania spowodowała, że stały się one dużym atutem nieruchomości. Własny kawałek zieleni w centrum miasta to bardzo dobra oferta szczególnie dla osób, które mają trudności z poruszaniem się i rodzin z małymi dziećmi.

Pociechy można wypuścić na własny ogródek pod czujnym okiem rodzica już od samego rana. W tym czasie patrząc na dzieci wypić kawę na świeżym powietrzu. Agenci nieruchomości znają dokładnie miasto i okolice i mogą znaleźć oferty mieszkań na parterze z ogródkami lub tarasami. Agenci potrafią dopasować ofertę nieruchomości do potrzeb i możliwości finansowych kupującego. Mieszkania na parterze z terasami i ogródkami w nowym budownictwie łatwiej znajdują klientów ze względu na dodatkowe atuty.

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Cena za metr kwadratowy z reguły też jest nieco niższa. Nowe osiedla często są ogrodzone płotem przez co mieszkańcy mają większe poczucie bezpieczeństwa. Przebywając na tarasie lub ogródku zanim zarośnie roślinnością sąsiedzi mają możliwość lepiej się poznać. W późniejszym okresie taka znajomość zabezpieczy nasze mieszkanie lepiej niż zamontowany alarm. Czujny sąsiad może okazać się nieoceniony.

Podsumowując mieszkanie na parterze ma więcej zalet niż wad.  Agenci nieruchomości po podpisaniu umowy z klientem mogą znaleźć bardzo ciekawe oferty. Wybierają z większej ilości ofert. Biorąc pod uwagę wszystkie preferencje szukającego agenci nieruchomości mogą zaproponować bezpieczne, ładnie urządzone i gotowe od razu do zamieszkania. Sprzedający aby uzyskać lepszą cenę za mieszkanie na parterze często zgadzają się na przeprowadzenie drobnych remontów.